Academia School Simulator Torrent indir – Full

0
225

Academia School Simulator Full Torrent indir

Squeaky Wheel Studio Inc tarafından tasarlanıp geliştirilen oyunda sizler hayalinizdeki liseyi inşa edeceksiniz. Tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda lisenizi tasarlayacak ve derslikler, sosyal aktiviteler, yemek haneler, tuvaletler ve sayısız tesisler ekleyeceksiniz. İstediğiniz boyutta tasarlayabileceğiniz okulunuza öğretmenler ve hizmetliler tutacak ve öğrencilerin dersliklerde ders işlemesini sağlayacaksınız. Dersliklerin boyutunu siz ayarlayacaksınız. İster 20 kişilik ister 50 kişilik sınıflar oluşturacak ve hem öğrencileri hemde velileri mutlu edeceksiniz. Elinizdeki bütçenizi en iyi şekilde kullanarak yönetiminin sadece size bağlı olduğu lisenizi bütçenize göre tasarlayacak ve öğretmenleri, hizmetlileri okulunuzda işe başlatacaksınız. Boyutunun oldukça düşük ve grafiklerinin de piksel olduğu Academia School Simulator‘u sizlere aşağıdaki linklerden Torrent olarak paylaşıyorum. Boyutunun ve grafiklerinin kötü olmasına bakmayın oldukça eğlenceli bir oyun, oynadıkça zevk alacaksınız.

Sitemizde sizler için en yeni oyunları Torrent olarak hızlı bir şekilde indirmeniz için paylaşıyoruz. Torrent indir bağlantısına tıklayarak bu oyunlara ulaşabilir ve dilediğinizi indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca Academia School Simulator için aşağıdan yorum yapabilirsiniz.

Academia School Simulator Oyun içi Görüntüleri

Academia School Simulator Torrent indir Academia School Simulator Torrent indir Academia School Simulator Torrent indir Academia School Simulator Torrent indir

Academia School Simulator Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7,10
İşlemci: 1.6 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: onboard
Depolama: 50 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7,10
İşlemci: 7,10
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: onboard

Full İndirme Linkleri

BOYUT : 31 MB

CLOUD : Academia School Simulator Torrent

MAGNET : Academia School Simulator Torrent

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here