Battlefield 1 Full Torrent İndir

0
264

Battlefield 1 oyunu FPS oyunlarında savaş kategorisinde ilk sıralarda yerini alıyor kesinlikle.Bu muhteşem oyun 1.Dünya Savaş’ını  konu olarak ele alınmıştır.1.Dünya Savaşı‘ndaki o verilen mücadele anlatıldığında  bile hayretler içerisine düştüğümüz bu savaşı kendimiz oynayabileceğiz bunun söylemek bile gerçekten çok özel.Bu oyunda 3 Cephe olacak ve bunlar Doğu,Batı ve Güney oalrak 3 cephede geçen oyun fps camisanını gerçekten çok heycanlandıran bir oyun olduğunu söylemek mümkün gibi duruyor.Bu oyunda osmanlı şmparatorluğunun olması bizleri daha bir sevindirdi fakat Osmanlı İmparatorluğu olarak savaşamaıyoruz hikaye modunda bu üzdü bizleri.Fakat oyundaki hikayeler aslıyla tam oalrak örtüşüyor diyebiliriz.Oyunun Muhteşem grafiklerini olması ve eski silahların yani savaştaki silahların olmaıs tank,jip gibi araçların da kullanılması kulağa hoş geliyor. Bu oyunu oynamak gerçekten çok güzle olacak herkese tavsiye ettiğim bir  savaş oyunu ve Muhteşem konusu ile bizleri oyuna kitliyor. Kingtorr.com adresimizden Battlefield 1 oyununu indirerek !ç dünya savaşını sizde yaşayabileceksiniz.Oyun hakkındaki düşüncelerinizide yorum olarak atmayı unutmayın herkese iyi oyunlar dilerim.

Oyundaki bazı özellikler;

-64 Kişilik Çok Oyunculu Epik Savaşlar
– 64 oyuncunun piyade olarak savaştığı ya da tank, motosiklet, çift kanatlı uçak ve savaş gemisi gibi çeşitli araçları kullandığı FPS tarihinin en destansı çok oyunculu savaşlarında arkadaşlarınla omuz omuza çarpış.
-Topyekün Savaşın Doğuşuna Tanıklık Et
– İnsanlık tarihinin en büyük muharebelerinde yerini al. Modern savaşın doğuşuna tanıklık edeceğin bu mücadele, çok iyi korunan Alplerden kavurucu Arap çöllerine görülmemiş bir ölçekte, karada, havada ve denizde tüm şiddetiyle sürüyor.-Şaşırtıcı Sezgisel Yıkım
– Sezgisel yıkım özelliğiyle her muharebe kendine has olacak. Büyüğünden küçüğüne araçları imha et ve binaları komple yık. Minik ahşap evlerden devasa taş istihkamlara kadar her şey, üstünde savaştığın toprak bile bir anda paramparça olabilir.
-Dünyanın Uzak Köşelerinden Savaş Hikayeleri – Dünyanın bu ilk modern savaşında bir araya gelen farklı karakterlerin gözünden dünya savaşının birbirinden değişik ortamlarında bulun, macera dolu harekat modunda savaş halindeki dünyayı keşfet.

Battlefield 1 Full Torrent Oyun İçi Görüntüler

batllefield 1 full torrent indir 1 batllefield 1 full torrent indir 2 batllefield 1 full torrent indir 3 batllefield 1 full torrent indir

Battlefield 1 Full Torrent Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 veya üstü
İşlemci: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz ya da FX-4350
RAM: 8 GB
Sabit Disk Alanı: 40 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon 7850(+2048MB)
DirectX: DX 11

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 8 64 veya üstü
İşlemci: Intel Core i7-3820 @3.6 Ghz ya da AMD FX-9590
RAM: 12 GB
Sabit Disk Alanı: 40 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 970 ya da Radeon R9 290X(+4096MB)
DirectX: DX 11


Batllefield 1 Full Torrent İndir

BOYUT : 49.5 GB

LİNK: Battlefield 1 Full Torrent İndir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here