Cities Skylines Green Cities Torrent indir – Full – Repack

0
176
Cities Skylines Green Cities Full Torrent indir

Cities Skylines Green Cities Full Torrent indir

Bir şehir inşa etme oyunu olan Cities Skylines‘i sizlere yeni DLC si Green Cities‘le beraber paylaşıyorum. Adından da anlaşıldığı üzere bu DLC ile şehrinizi daha çok yeşile boyaya bilirsiniz. Boyamaktan kastım ağaçlandırabilir, etrafı çiçek ve çeşitli otlar ile süsleyebilirsiniz. Yeni 3 senaryo ve 4 politika seçeneğinin de yer aldığı Cities Skylines Green Cities‘de yep yeni çevre dostu binalar, sosyal binalar, dükkanlar, park alanları gibi bir çok şey ekleyerek şehrinizi tasarlayacak ve insanlar için yaşanabilir hale getireceksiniz. Organik dükkanlar, elektrikli araçlar gibi şeyler de ekleyerek gürültüye ve çevre kirliliğine yönelik revizyonlar yapabilirsiniz. Şehrinizdeki insan nüfusu arttıkça daha çeşitli şehirler oluşturabilir ve etrafı daha çevre dostu bir şekilde tasarlayıp, yeşillendirebilirsiniz. Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan Cities Skylines Green Cities‘i sizlere aşağıdaki linklerden Full Torrent olarak paylaşıyorum. Oyunu hemen Torrent indirerek oyuna sorunsuz bir şekilde başlayabilir ve daha yeşil daha çevre dostu şehrinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Cities Skylines Green Cities Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Sürüm 9.0c

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Full İndirme Linkleri

BOYUT : 1,12 GB

CLOUD : Cities Skylines Green Cities Full Torrent – Repack

MAGNET : Cities Skylines Green Cities Full Torrent – Repack

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here