Need For Speed Payback Deluxe Edition Torrent indir – Full

0
379

Need For Speed Payback Deluxe Edition Torrent indir

Need For Speed Payback Deluxe Edition Torrent indir

Need For Speed‘in yeni oyunu olan Payback‘i sizlere Deluxe Edition ve Full olarak Torrent indirme linkleri ile sunuyorum. Muhteşem grafikler ile sizlere gerçekçi bir yarış deneyimi sunan Need For Speed Payback Deluxe Edition‘da bir birinden mükemmel araçlar ile yarışlara katılıp ortalığı toza dumana bulayıp yarışları birincilikle bitireceksiniz. Zorlu görevlerin üstesinden gelip en iyi yarış pilotu olacaksınız. Kazandığınız yarışlar ile aracınızı modifiye edecek ve daha iyi görünüm elde ederek diğer araçlar içinde farkınızı belli edeceksiniz. Race, Drift, Off-Road, Drag  gibi farklı yarış modlarında yarışlara katılacağınız NFS Payback’de yarışlara katılmadan önce aracınızı ufak ayarlar verecek ve yarışlarda daha üstün performanslar sergileyebileceksiniz.

NFS Payback‘de diğer NFS oyunlarına göre daha çeşitli modifikasyonlar yer alıyor. Böylece oyunda aracınızın performansını daha iyi ayarlayarak daha hızlı araca sahip olabileceksiniz. Oyunun kısaca hikayesine gelecek olursak da oyun Fortune Valley’de geçecek ve yer altı dünyasında bir ihanet ile bölünen bir ekibin hayatını ele alacak. Yer altı dünyasının lideri olan Kasa denilen Kartel liderini devirmek ve ihanetinin bedelini ödetmek için intikam arayışı içerisindeki bir ekibin hikayesi ile başlayacak. İster polis iter kanunsuz bir yarışçı olarak başlayacağınız oyunu aşağıdaki linklerden Torrent olarak kolayca ve hızlıca indirebilirsiniz. Hemen Need For Speed Payback Deluxe Edition Torrent indir in ve zorlu yarışlarda tüm performansınızı sergileyerek boy göstermeye başlayın.

Sizler için en yeni oyunları sürekli takip ediyor ve yeni bir oyun çıkar çıkmaz sitemize ekliyoruz. Torrent olarak indirme linkleri ile sizlere sunduğumuz oyunları tek tıkla kolayca ve hızlı bir şekilde oyunları indirebilir ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu oyunları Torrent Oyun indir bağlantısından ulaşabilir ve yüzlerce oyun içerisinden dilediğinizi kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca oyunlar için görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak yapabilirsiniz. Need For Speed Payback Deluxe Edition Torrent indir mek için ise aşağıya doğru devam edebilirsiniz. Kingtorr.com adresimizi sürekli takip ederek en yeni oyunlara ilk olarak ulaşabilir ve full olarak sorunsuz bir şekilde oynama imkanı yakalayabilirsiniz.

Need For Speed Payback Deluxe Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum Düşük Ayarlar 720p30 için:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya üstü
CPU: Intel i3 6300 @ 3.8GHz ya da AMD FX 8150 @ 3.6GHz’de 4 donanım parçası ile
RAM: 6GB
DISC SÜRÜCÜ: Sadece kurulum için DVD ROM sürücüsü gereklidir
Sabit Sürücü : 30GB
VİDEO: NVIDIA GeForce® GTX 750 Ti veya AMD Radeon ™ HD 7850 veya eşdeğeri 2 GB belleğe sahip DX11 uyumlu GPU
DirectX: 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri
GİRİŞ: Çift analog kontrollü

Önerilen Yüksek Ayarlar 1080p60 için:

İşletim Sistemi:64 bit Windows 10 veya üstü
CPU: Intel® i5 4690K @ 3.5GHz veya @ 4 GHz ve AMD FX 8350 @ 4 GHz
RAM: 8GB
DISC SÜRÜCÜ: Sadece kurulum için DVD ROM sürücüsü gereklidir
Sabit Sürücü: 30GB
VIDEO: AMD Radeon ™ RX 480 4GB, NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB veya eşdeğeri 4GB belleğe sahip DX11 uyumlu GPU
DirectX: 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri
GİRİŞ: Çift analog kontrol

Full İndirme Linkleri

Henüz crack çıkmamıştır. Crack çıkar çıkmaz oyun ilk olarak burada paylaşılacaktır. Beklemede kalın. Yorumları eksik etmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here