Outlast 2 Full Torrent indir – Türkçe

0
316
Outlast 2 Full Torrent indir

Outlast 2 Full Torrent indir

Outlast ilk oyunu ile tüm korku oyunlarına alt edip kendine has özelliği ile tüm oyuncuları korkutmayı başarmıştı. Tabi Red Barrels aceleye gelip istedikleri gibi olmadığını söylese de yine de korku oyunları arasında en iyilerindendi. Red Barrels şimdi ise istedikleri gibi yaptığı Outlast 2‘yi bizlere sunuyor. Aceleye gelmeyen Outlast 2’de bizleri bol bol gerilim ve korku dolu sahneler bekliyor. Outlast 2‘de ilk oyuna bakılarak bizleri çok farklı bir senaryo bekliyor. Bu sefer gerçek olaydan alınan Outlast 2, 1978’de meydana gelen 900’den fazla insanın ölümüne neden olan Jonestown katliamını ele alıyor.

Arizona ormanlarının derinliklerine bir gazeteci olarak hamile olan eşimizi de yanımıza alıp gidiyoruz. Burada kon donduran görüntülere şahit olacak ve sürekli kameramız ile kayıt altında olacağız. İki farklı tarikatın yer aldığı bu bölgede eşimiz kaçırılıyor. Bu tarikatlardan biri daha doğmamış çocuğun lanetli olduğunu düşündüğü için hamile eşinizi canlı canlı yiyip, gömmek istiyor, diğer tarikat ise Tanrı’ya baş kaldırı olarak o çocuğun doğmasını istiyor. Kafayı yemiş bu tarikatların arasında sürekli video çekip, buradaki olayları tüm dünyaya duyurmaya çalışırken bir yandan hem sizin hem de eşinizin hayatı büyük bir tehlike altında. Siz tamamen savunmasız olarak etrafta sessiz bir şekilde ilerleyip, kimseye görünmeden kameranız ile olanı biteni kayıt altında tutarken bir yandan eşinizi de kurtarmaya çalışacaksınız. Etrafta miğdenizin kaldıramayacağı kadar kötü görüntüleri çekecek ve kayıt altındayken çıt bile çıkarmayacaksınız. Cinsel istismarlar, çocuklara şiddet, acımasızca öldürülen insanlar ve etraftaki insan parçaları gibi görüntülere şahit olacağınız oyunda sürekli kaçacak, yaratıklara ve kafayı sıyırmış olan insanlara yakalanmamaya çalışacaksınız.

Kingtorr.com adresimizden Outlast 2 Torrent indirerek bu yüksek grafiklere ve gerçekçi efektlere sahip oyunu sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayarak kulaklığınızı takıp, ışıkları kapatarak korku ve gerilim dolu anları yaşamaya başlayabilirsiniz. Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak belirterek bizlere destek olabilir ve sitemizi takip ederek en yeni oyunlara Torrent olarak ulaşabilirsiniz.

Outlast 2 Oyun içi Görüntüler

Outlast 2 Full Torrent indir Outlast 2 Full Torrent indir Outlast 2 Full Torrent indir Outlast 2 Full Torrent indir Outlast 2 Full Torrent indir

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
İşlemci: Intel Core i3-530
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible
İlave Notlar: Targetting 720p @ 30 fps

Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1.5GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible
İlave Notlar: Targetting 1080p @ 60 fps

kintorrlinkleri

BOYUT : 13 GB

TORRENT : Outlast 2 Full Torrent

TÜRKÇE YAMA : İndir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here