Supernatural 13. Sezon 10. Bölüm Torrent indir

0
75
Supernatural 13. Sezon Torrent indir

Supernatural 13. Sezon 10. Bölüm Torrent indir – Türkçe Altyazılı

Uzun bir aranın ardından bekleyişimizin son bulduğu Supernatural 13. Sezon 10. Bölümü beklediğim gibi geçmese de yine de güzel sayılırdı. Dean ve Sam gittikleri diğer evrenden kurtuluş yolu ararken Jody ise onları aramaya başlar. Gittikleri evrene kapı dünyada hala açık olduğu için bu dünyaya yeni yaratıkların girmesine de sebep olur. Gelen yaratıklar ise Kaia’nın peşine düşer. Claire, Dean ve Sam’i bulmak için Jody’nin yanına geri döner. İlk olarak da Kaina’nın yanına gider. Bu sayede Claire, Kaia’yı da peşine düşen yaratıklardan korumuş olur. Bu yaratıklar ile oldukça uğraşan Jody, Claire ve diğerleri enin de sonun da açılan kapıyı bulur. Bu sıra da Dean ve Sam ise koca bir yaratığa yem olacaktır. Kapıdan giren Claire ve Kaia, Dean ve Sam’i bu korkunç evrende aramaya başlar.

Ayrıca Supernatural’in 13. Sezon diğer bölümlerini indirmek için Supernatural 13. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Supernatural 13. Sezon 10. Bölüm Torrent indir Supernatural 13. Sezon 10. Bölüm Torrent indir Supernatural 13. Sezon 10. Bölüm Torrent indir

Full İndirme Linkleri

720P

BOYUT : 855MB

DIREKT – Torrent

MAGNET – Torrent

Türkçe Altyazı indir

1080P

BOYUT : 1,86 GB

DIREKT – Torrent

MAGNET – Torrent

Türkçe Altyazı indir

TRACKER

udp://tracker.leechers-paradise.org:6969

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here