Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent indir

0
142
Supernatural 13. Sezon Torrent indir

Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent indir Türkçe Altyazılı

Eğer daha önce bölümü izlemediyseniz yazının devamı bol bol Spoiler içermekte. Spoiler yemek istemiyorsanız direk aşağıya indirme linklerine geçebilirsiniz. Supernatural’da sürekli yeni olaylar gelişmekte. Cass’in gelmesine sevinirken bu saferde Jake gitti. Dean, Sam ve Cass harıl harıl Jake’i aramaya başladılar. Bu sırada Lucifer ise kardeşi Micheal tarafından diğer boyutta tutulurken açılan boyut sayesinde Lucifer tekrar dan dünyaya kaçabildi. Bu arada eski İngiliz Harflerin Adamından olan Arthur ise geri döndü. Rowena’nın yaptığı büyü sayesinde tekrar hayata dönen Arthur, Dean ve Sam’in yeniden azılı düşmanı oldu. Cass ise Lucifer ile iş birliği yaparak Jack’i aramaya başladı. Lakin Asmodeus ikisini de cehenneme götürüp tutsağı olarak alı koyar.

Ayrıca Supernatural’in 13. Sezon diğer bölümlerini indirmek için Supernatural 13. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent indir Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent indir Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent indir

Full İndirme Linkleri

720P

BOYUT : 758 MB

CLOUD : Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent

MAGNET : Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent

Türkçe Altyazı indir


1080P

BOYUT : 2 GB

CLOUD : Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent

MAGNET : Supernatural 13. Sezon 7. Bölüm Torrent

Türkçe Altyazı indir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here