The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümleri Torrent indir Türkçe Altyazı

0
236

The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Altyazılı Torrent indir

Rick ve ekibi yaşam mücadelesine son hız devam ettiği The Walking Dead‘ın 3. Sezonun da çiftlikte yaşanan olaydan sonra kendilerine kalmak için bir hapishane bulurlar. Rick ve ekibi bu hapishaneye gelerek burayı temizler ve burada güzel bir yaşam alanı oluştururlar. Tabi bela peşlerini bırakmaz. Artık zombi belası neredeyse diğer insanların yanında bir hiç olmaya başladı. İnsanların daha da tehlikeleştiği dizide Rick ve Ekibi üzerlerine gelen belalar ile nasıl başa çıkacak? Sizlere yanlışlıkla da olsa spoiler vermeden hemen indirme linklerine geçiyorum. Aşağıdaki paylaştığım linkten The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümler Torrent indirerek HD olarak seyretmeye başlayabilirsiniz.

Sizler için Kingtorr.com olarak Yabancı Dizi Torrent indir kategorisinden yabancı dizi paylaşımları yapmaktayız. Hemen kategoriye tıklayarak mevcut diziler arasından dilediğinizi hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümleri Torrent indir The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümleri Torrent indir The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümleri Torrent indir The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümleri Torrent indir The Walking Dead 3. Sezon Tüm Bölümleri Torrent indir

Full İndirme Linkleri

720P Seçenekler

BOYUT : 5,4 GB

MAGNET : The Walking Dead – 3. Sezon – 720p BluRay – x264 – ShAaNiG

Türkçe Altyazı Dosyası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here