The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir Türkçe Altyazı

0
302
The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir

The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Altyazılı Torrent indir

Vali ile küçük bir çatışma yaşayan Rick ve ekibi valiyi köşeye sıkıştırır ve vali de adamlarını öldürüp kaçar. Rick, Woodbury’de yaşayan halkıda hapishaneye getirir ve onlara burada daha güzel bir hayat sunar. Dizinin 4. Sezonu böyle başlar. Bu sezonu da kısaca özetlemek gerekirse hapishanede ölümcül ve bulaşıcı bir hastalık başlar ve bir kaç kişinin ölümüne sebep olur. Ayrıca vali de tekrar bir grup oluşturur ve bu sefer tanklı tüfekli bir ordu ile hapishaneyi basar ve büyük bir savaş yaşanır. Heyecan dolu bir 4. Sezon için The Walkin Dead 4. Sezon Tüm Bölümleri Torrent indirerek HD bir şekilde seyredebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulunan diğer Yabancı Diziler için Yabancı Dizi Torrent indir bağlantısına ya da kategorisine tıklayabilir ve tüm yabancı dizilere ulaşarak hızlı bir şekilde Torrent olarak indirebilirsiniz. Dizi hakkındaki görüşleriniz için de aşağıdan yorum olarak bildirebilirsiniz.

The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler Torrent indir

Full İndirme Linkleri

720P Seçenekleri

BOYUT : 5 GB

CLOUD : The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler HDTV

MAGNET : The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler HDTV

Türkçe Altyazı indir

1080P Ultra HD Seçenekleri

BOYUT : 52 GB

CLOUD : The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler 1080p BluRay x264-ROVERS

MAGNET : The Walking Dead 4. Sezon Tüm Bölümler 1080p BluRay x264-ROVERS

Türkçe Altyazı indir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here